O mnie

01
Wizja

Kim jestem?

Optymalizuję. Usprawniam. Ulepszam. Konsultuję.

Czerpię głęboką satysfakcję z pracy, której rezultatem jest wzrost i rozwój stron internetowych.

Mój cel jest zawsze taki sam. Zbudować od zera lub zoptymalizować istniejącą stronę internetową w sposób maksymalizujący prawdopodobieństwo rozwoju jej widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Współpraca ze mną ma w założeniu stanowić przewagę konkurencyjną i narzędzie rozwoju Twojego biznesu lub innego przedsięwzięcia.

Mam na swoim koncie sukcesy w branżach uznawanych za trudne z punktu widzenia SEO samego w sobie, wysokich wymagań jakościowych dotyczących publikowanych treści oraz niezbędnych działań w obszarze skutecznego linkbuildingu.

W przeciwieństwie do wielu agencji i specjalistów z sukcesem angażuję swój czas i pieniądze także w projekty własne w obszarze ecommerce (np. ten -> CBD sklep) i pozycjonowania lokalnego oraz pro bono dla wybranych organizacji pożytku publicznego lub pełniących rolę wsparcia rozwoju społeczności lokalnych przedsiębiorców w ramach możliwości jakie daje działająca regionalnie Izba Gospodarcza.

W praktyce w budowę nowych stron internetowych dla klientów zewnętrznych angażuję się bardzo rzadko. Niestety doba to tylko 24 godziny, a ja o wiele chętniej poświęcam czas, energię i potencjały na realizację własnych projektów i rozwój niszowych pomysłów, które uważam za słuszne, istotne i perspektywiczne w świetle mojego subiektywnego punktu spojrzenia na kierunki rozwoju biegu zdarzeń lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich, europejskich a w niektórych przypadkach także globalnych.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na mój temat to będziesz musiał / musiała pogrzebać to tu, to tam. Zostawiam swoiste ślady w różnych, często nieoczywistych miejscach bez których stworzenie kompletnego obrazu tego co i po co robię jest niemożliwe.

02
Człowiek

Kto za tym stoi?

Konrad Dziekan - Konsultant SEO w OptimusPrime.pl

Konrad Dziekan

Kierownik zamieszania

Dawid - Programista

Freelancer

Marcin - Copywriter

Też freelancer